کدام پرینتر بهتر است؟

0نظرات توسط

پرینتر های لیزر و جوهر افشان هر دو خوبن و بسته به کار شما یکی از این دو پیشنهاد می شود .

اگر بیشتر پرینت سیاه و سفید و متن مورد استفاده شما است من به شما پرینتر لیزر سیاه و سفید رو پیشنهاد می کنم . در انتخاب مارک هم مدل های HP 1020 ، HP 1018 خوب هستند اما الان یه مقداری کم گیر میان ، این پرینتر ها خیلی خوب شارژ می شوند و قیمتشون هم بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ تومنه ، چون یه مقدار کمیاب شدن ممکنه گرون تر هم بشن ، ولی یه مدل Canon 2900 هست که مشخصات همین پرینتر ها رو داره و خیلی راحت هم شارژ میشه و قیمتش هم ۱۱۰ هزار تومنه . فروش این پرینتر به دلیل شارژ شدن خوب اون الان بیشتر از بقیه است .

مدل های HP p1005 و Hp p1006 رو که جدیدن توسط HP ارائه شده پیشنهاد نمی کنم چون خوب شارژ نمیشن .

اما اگه پرینت های شما بیشتر رنگی هستند و بیشتر با عکس سرو کار دارید ، (مثلا برای عکاسی) پرینتر جوهر افشان رو پیشنهاد می کنم . برای انتخاب یک پرینتر جوهر افشان خوب هم قابل شارژ بودن خیلی مهمه ، اکثر پرینتر های جوهر افشان موجود در بازار با مارکهای HP ,Epson و Canon قابل شارژ هستند ولی تفاوت هایی با هم دارند . مثلا اکثر HP ها هد و کارتریج به هم متصل است و چهار یا پنج بار بیشتر شارژ نمی شود و بعد از آن کارتریج باید عوض شود که معمولاً بیش از نیمی از قیمت پرینتر قیمت هد آن است که اصلا مقرون به صرفه نیست ، اگه دنبال یه پرینتر جوهر افشان می گردین که هزینه مواد مصرفی اون هم به صرفه باشه من Epson R290 رو پیشنهاد می کنم همراه با تانک تغذیه دائمی که خودم هم الان از اون استفاده می کنم و واقعا مقرون به صرفه است .

R290 قیمتش ۱۴۰ تومنه ، تانک تغذیه دائمی با مارک Inktek ساخت کره هم برای این پرینتر قیمتش ۸۰ تومنه و ۱۰ تا ۱۵ برابر مقدار کارتریج اصلی جوهر داره .کیفیتش هم واقعاً عالیه . پس از تمام شدن جوهر هر تانک جوهر های آن در بازار با قیمت خیلی مناسب (هر لیتر ۲۵ هزار تومان) موجود است .

امید وارم این مطالب براتون مفید واقع شده باشه

اگه اطلاعات بیشتر خواستین برام پیام بذارین تا راهنماییتون کنم

موفق و پیروز باشید .

About the author

kalajooyan

Website:

مطالب مرتبط

Looking For a Virtual Repository: Confusions to Bypass

The powerful weapon during the search Lately, virtual rooms attract...

تمیز کردن آبمیوه گیری

بخش‌های قابل شست وشوی آبمیوه گیری ممکن است در اثر...

راحت‌ترین راه افزایش عمر یخچال و فریزر

۱- هیچ وقت یخ را در کنار آتش قرار ندهید!...

نظر خودتان را در این قسمت قرار دهید